/
/
Албанія

Кращі пропозиції

Показати більше рекомендованих пропозицій Перейти до розширеного пошуку турів

Албания

Албанія – незвідана та приваблива

Загадкова Албанія донедавна була найзакритішою державою Європи. Тепер гостям надається унікальна можливість відкривати нерозрекламовані пам’ятки цієї невеликої країни сучасному. Розташована на берегах двох морів (Адріатичного та Іонічного), Албанія приваблює м’яким середземноморським кліматом, чудовими пляжами та мальовничими горами.

Крім привабливого пляжного відпочинку, Албанія є унікальною володаркою багатьох архітектурних пам’яток, що поєднують різні культури і релігії – від величного давньоримського періоду до помпезного соціалізму. Мечеті, православні храми, гірські курорти, палаци епохи соціалізму – всі ці пам’ятки архітектури оточені чудовими оливковими гаями, цитрусовими садами та виноградниками. Вся ця краса ще мало вивчена та не зіпсована напливами туристів.

Подорожувати Албанією краще на автомобілі – це дозволить побачити більшу частину місцевих визначних пам’яток. Пересування країною без авто важко через велику кількість гірських серпантинів, а також слабку розвиненість транспортної системи.

 

Місця обов'язкові до відвідування

Информация о визе

Громадянам України, починаючи з 1 квітня 2017 року, не потрібна віза для в’їзду до  Албанії, якщо вони планують перебувати країні не більше 90 днів протягом 180 днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ батьків, що не їдуть, з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам. 

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту