/
/
Болгарія

Кращі пропозиції

Показати більше рекомендованих пропозицій Перейти до розширеного пошуку турів

Болгария

Болгарія – сонячний курорт

Сама тільки назва Болгарії викликає асоціації з лагідним теплом золотого піску чорноморських пляжів та легкою свіжістю прозорого прибою. Відпочинок у Болгарії привабливий доступними цінами, чудовими природними пейзажами, гарною кухнею та відмінними умовами, створеними для відпочинку туристів. Болгарія – країна із давньою історією. Більшість місцевих міст та сіл можуть похвалитися історичними пам’ятками культури різних епох. Туристам буде цікаво подивитися мальовничі місця, стародавні монастирі та фортеці, сучасну архітектуру.

Місця обов'язкові до відвідування

Информация о визе

Громадянам України, починаючи з 11 червня 2017 року, не потрібна віза для в’їзду в країни Шенгенської угоди в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів і тільки в тому випадку, якщо вони планують перебувати в одній із країн Шенгенської угоди не більше 90 днів. 180 днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ батьків, що не їдуть, з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам. 

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена  змінила прізвище, український внутрішній паспорт підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту