/
/
Греція

Кращі пропозиції

Показати більше рекомендованих пропозицій Перейти до розширеного пошуку турів

Карта Греции

Греція вчить насолоджуватися життям

Греція – це країна, яка нікого не залишить байдужим. Для молодих пар вона покаже себе з романтичного боку: гарні місця, затишні заклади, найкращі сорти вин та надзвичайно смачна кухня. Для активних туристів знайдеться неймовірна кількість пам’яток, відвідавши які Ви поринете в атмосферу грецької міфології та античності. Для сімей з дітьми Греція підготувала чудову інфраструктуру, що дозволяє добре провести час як на пляжі, так і в розважальних закладах.

 

 

Місця обов'язкові до відвідування

Информация о визе

Громадянам України, починаючи з 11 червня 2017 року, не потрібна віза для в’їзду в країни Шенгенської угоди в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів і тільки в тому випадку, якщо вони планують перебувати в одній із країн Шенгенської угоди не більше 90 днів. 180 днів.

Необхідні документи:

Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ батьків, що не їдуть, з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам. 

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту