Кращі пропозиції

Показати більше рекомендованих пропозицій Перейти до розширеного пошуку турів

Кипр

Кіпр – країна вічного свята та ніжного сонця.

Кіпр є невеликим острівом, розташованим у Середземномор’ї. Він розташований між Грецією, Сирією та Туреччиною, що однозначно позначилося на культурі та історії держави. Цей острів має велику популярність серед туристів з усього світу. Тур Кіпром є не тільки спокійний відпочинок на пляжі, але й активний відпочинок з відвідуванням історичних та архітектурних пам’яток.

Острів часто фігурує як місце проведення різноманітних фестивалів та гучних заходів із виступом відомих музикантів, тому молодь із задоволенням прилітає сюди. Звичайна прогулянка островом з відвідуванням місцевих ресторанів принесе величезне задоволення! Місцевий колорит однозначно зачарує вас і зануриться у світ блаженства.

Місця обов'язкові до відвідування

Информация о визе

Громадянам України, починаючи з 11 червня 2017 року, не потрібна віза для в’їзду в країни Шенгенської угоди в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів і тільки в тому випадку, якщо вони планують перебувати в одній із країн Шенгенської угоди не більше 90 днів. 180 днів. Ця норма відноситься і до держав, що входять до ЄС, але не входять до Шенгенської зони. У тому числі – Кіпр.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох батьків \ або батьків, що не їдуть, з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам. 

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту