/
/
Польща

Кращі пропозиції

Показати більше рекомендованих пропозицій Перейти до розширеного пошуку турів

карта

Польща – колиска історії

Польща – це європейська держава з особливою аурою, цікавою архітектурою та великою кількістю історичних пам’яток – загалом їх налічується понад тисячу. Вона належить до однієї з тих країн, які запам’ятовуються своїм духом і бажають повернутися сюди ще раз.

Поляки дуже цінують історичну спадщину та всіляко намагаються продемонструвати гостям гідності своєї батьківщини. Примітно, що незважаючи на густонаселеність країни, європейський сервіс та чистоту, Польща зберегла унікальність міст і змогла захистити свою особливу архітектуру.

Польща славиться оригінальною ситною кухнею. Тут неможливо обмежитися «просто салатиком»: ароматні ковбаски, складні м’ясні страви та неповторні супи геть-чисто забирають усі мрії про дієту, і змушують беззастережно піддатися гріху обжерливості. Збираючись до Польщі, важко скласти карту відпочинку та виділити найголовніші для відвідування місця – країна багата на визначні пам’ятки.

Місця обов'язкові до відвідування

Информация о визе

Громадянам України, починаючи з 11 червня 2017 року, не потрібна віза для в’їзду в країни Шенгенської угоди в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів і тільки в тому випадку, якщо вони планують перебувати в одній із країн Шенгенської угоди не більше 90 днів. 180 днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох батьків \ або батьків, що не їдуть, з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам. 

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена 

змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту