/
/
Словаччина

карта

Словаччина – пізнавальний туризм та приємний відпочинок

Невелика держава Словаччина розташована у Центральній Європі. Вона приваблива для туризму як країна чарівних гір та незвичайних замків. Старовинна архітектура вдало поєднується тут із сучасною комфортною інфраструктурою. З півночі Словаччину оточують гори Високі Татри. Вони приваблюють любителів гірськолижного спорту, тому що ціни на зимовий вид відпочинку тут набагато нижчі, ніж на більш відомих курортах.

Словаччина багата на розкішні краєвиди – гірські хребти чергуються зі строкатими альпійськими луками, безкраї ліси змінюються бездонними озерами, принаджують своєю таємничістю численні печери. У Словаччині також багато лікувально-оздоровчих курортів із термальними та грязьовими джерелами, які сприяють відновленню здоров’я та відрізняються доступними цінами.

 

Місця обов'язкові до відвідування

Информация о визе

Громадянам України, починаючи з 11 червня 2017 року, не потрібна віза для в’їзду в країни Шенгенської угоди в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів і тільки в тому випадку, якщо вони планують перебувати в одній із країн Шенгенської угоди не більше 90 днів. 180 днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ батьків, що не їдуть, з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам. 

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту