ЖОВТНЕВІ ТУРИ – У ВСІХ ОСІНЬ, У ВАС – ЛІТО

Влаштувати собі літо в будь-який час року дуже просто – достатньо вибрати країну з цілорічним сезоном. Не встигли відпочити влітку – придбайте гарячі тури в Єгипет в жовтні.
Що цікавого можна відвідати в Єгипті:

  • Долина Царів
  • Некрополь Гізи
  • Ринок Хан аль-Халілі
  • Старовинні мечеті
  • Стародавнє поселення Саккара

egipet-v-oktyabreДосвідчені туристи знають, що в найпопулярніші туристичні країни, як Єгипет або Туреччина найкраще їздити в кінці сезону. У цей час немає величезної кількості туристів, нижче ціни, а рівень сервісу, як завжди, на висоті. Саме в цей час основна маса туристів роз’їжджається по домівках, і для тих, хто приїхав зі свіжими силами, відкривається маса можливостей. Наприклад, більше місця на пляжі і ніяких черг до головних визначних пам’яток (хто ж хоче фотографуватися на тлі людей?). Ще один плюс – торговці на базарах охоче знижують ціни на фрукти та одяг, щоб не залишати товар на наступний сезон.
Якщо ви не хочете потрапити під виснажливу спеку – краще купувати тури в Єгипет в жовтні. Кінець сезону в Єгипті випадає на листопад, в цей місяць ціни починають падати. Правда, є мінус – погода стає досить мінливою, є ризик потрапити на дощ або вітер. Але ж,- це не той дощ, до якого ми звикли. Наступного ранку від нього не залишиться і сліду. Ви у пустелі!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту